детские игры аркады
игры для мальчиков
новые игры про Масяню

Призначені для виготовлення захисних огороджувальних конструкцій будівлі, а також дахів, зимових садів, тамбурів, вітрин та ін.
Дані системи дозволяють закривати склом великі площі фасадів будівель, видима частина рами складає лише 50 (48) мм, що робить на вигляд конструкцію легкою.
Прозорі і виблискуючі, скляні фасади будівель є, безперечно, одним з найбільш ефектних способів зовнішньої обробки. І це стосується не тільки висотних будинків і офісних центрів - засклений фасад цілком здатний прикрасити і приватний будинок. Звичайно, вартість такої конструкції значна, але отриманий результат з лишком окупає всі витрати!
Близько 80% всіх фасадів на території України виготовляється на основі стійково-ригельної систем, які володіють чудовими функціональними характеристиками і прийнятною ціною.

На балконі, який не вимагає підвищеної теплоізоляції, будь-яка з цих систем створить оптимальні умови:
- економія корисної площі за рахунок стулок, що зсуваються;
- плюс температура, яка в холодну пору року завжди на 6 - 8 градусів вище, ніж на вулиці.
Розсувні системи для балконів користуються все більшою популярністю на українському ринку. Головна передумова до цього - легкість і надійність конструкції, її відповідність мінливим погодних умовам. Таке скління доречно в новобудовах зі складними архітектурними формами і в старих будівлях, де рекомендується не перенавантажувати балконну плиту.
Для даних систем може застосовуватись велика гама кольорів.

Віконно - дверні системи використовуються для виготовлення вікон та дверей, а також вітрин невеликих розмірів.
Віконно - дверні системи бувають двох видів:
- з терморазривом ("тепла" серія);
- без терморазриву ("холодна" серія);
Віконно - дверні системи з терморазривом:
Основу системи складають комбіновані профілі, що складаються з двох алюмінієвих профілів, з'єднаних між собою за допомогою двох термовставок з армованого скловолокном поліаміду. Як заповнення в конструкціях можуть бути використані склопакети, або сендвич-панелі товщиною від 24 до 44 мм. Основними перевагами використання даної системи є:
- міцність;
- тривалий термін служби;
- стійкість до корозії, деформації та шкідливих впливів зовнішнього середовища;
- стійкість до впливу кислот, масел, газів, ультрафіолетового випромінювання;
- екологічна безпека;
- пожежна безпека;
- велика кольорова гама.
Віконно - дверні системи без терморазриву:
Використовуються в середині приміщення, в тамбурах, перегородках, де теплозбереження не є потрібним. В якості заповнення даної системи може використовуватись одинарне скло різної товщини, склопакети та сендвич-панелі.
Різноманітна гама кольорів дозволить зробити дану систему невід'ємною частиною інтер'єру.

Системи огорож - функціональний і стилістичний елемент практично будь-якого архітектурного об'єкта.
Огородження можуть бути інтер'єрними або розрахованими на установку під відкритим небом. Існують також спеціальні розробки, спрямовані на підвищену стійкість до впливу особливих кліматичних умов: на морському узбережжі або біля басейну.

Головна особливість систем огорож - спосіб складання за принципом конструктора.
При установці ці системи не вимагають зварювання, їх обробка і складання максимально проста і зрозуміла. Відповідно конструкція позбавлена від слабких місць, схильних до корозії, якими завжди є зварювальні шви. Такий спосіб збірки конструкції впливає, в тому числі, на багато інших показників: зовнішній вигляд, швидкість монтажу, вартість і довговічність конструкції.

Навесні вентильовані фасади є високоефективними двоступеневими системами для ізоляції від вітру і дощу. Присутня в корпусах будівель жила і будівельна волога виводиться в зону вентиляції і видаляється.
При цьому завдяки теплоізоляції зменшуються теплозатрати.
Облицювальний матеріал навісних вентфасадів представляє собою діючий захист від негоди, одночасно захищаючи від механічних впливів.
При літньому теплозахисту вентиляція вентфасаду запобігає високому тепловому навантаженню зовнішніх стін. Крім того, гарантується захист загальної несучої конструкції від коливань зовнішньої температури.

Система дозволяє виготовити внутрішні перегородки (офісні) як з одинарним заскленням так і з подвійним та змішані варіанти. Видима ширина елементів каркасу перегородок - 38 мм, що складає уяву «легкості» конструкції. Дана система дозволяє розділити приміщення на частини, відгородити частину приміщення, зробити кабінети не будуючи стін.
Безсумнівний плюс офісних перегородок - їх висока функціональність. Офісні перегородки, виконані з алюмінію, дозволяють установку виключно прозорого вітринного скла.
Отже, незаперечні переваги, які мають офісні перегородки: широка гамма кольорів стаціонарні офісні перегородки дозволяють створювати функціональні робочі місця без витрат на капітальне будівництво скляні офісні перегородки візуально збільшують об'єм приміщень, що дозволяє забезпечити зовнішній комфорт. При використанні подвійного засклення з'являється можливість встановлення жалюзі між двох стекол.

Фасадні світлопрозорі системи
Системи балконного засклення
Віконно дверні системи
Перильні загородження
Системи вентильованих фасадів
Офісні перегородки

Готівковий курс Приватбанку

Валюта Курс (купівля/продаж)
USD 26.80/27.10