детские игры аркады
игры для мальчиков
новые игры про Масяню

Сьогодні встановити на вікна чи двері ролети - це означає виважено підійти до питання захисту свого будинку. Тому що наші алюмінієві ролети надійні, міцні й довговічні в експлуатації. Сучасні матеріали, обладнання та технології, які використовуються при їх виробництві , перевірені часом і сертифіковані на знак якості.
Ролетні системи забезпечують надійний захист від спроб злому, крадіжок майна, актів вандалізму. Вони є сьогодні кращим рішенням по забезпеченню безпеки зовнішнього контуру будинку для фінансових установ, офісних приміщень, торгових центрів. Ролетні системи можуть монтуватися як на нові об'єкти в ході будівництва, так і на вже введені в експлуатацію будинки, підкреслять прекрасний і респектабельний зовнішній вигляд Вашого будинку або офісу.
На відміну від застарілих ґрат, ролети естетичні й сучасні - вони відкриваються в робочий час доби, персонал офісу і його відвідувачі можуть вільно дивитися на навколишній світ без будь-яких перешкод у вигляді ґрат. Ми пропонуємо широку гаму приводів для ролетных систем: від класичних ручних (кордових і шнурових) приводів до сучасних електроприводів з рядом додаткових функцій. Основним матеріалом, з якого виготовляються ролетні системи, є алюміній. Його відрізняють: екологічна чистота, корозійна стійкість, стійкість до ультрафіолетових променів й атмосферних впливів. Навіть після багатьох років експлуатації ролети виглядають як нові завдяки надійному полімерному покриттю.
Призначення ролетних систем: максимально високий захист від злому Ролетні системи забезпечують безпеку будинків й окремих приміщень, захищають матеріальні цінності. Під час Вашої відсутності ролети збережуть не тільки майно, але й вікна від кинутих каменів, пляшок й інших предметів. Захист від сторонніх очей. Алюмінієві профілі різних типів дозволяють із високим ступенем упевненості гарантувати захист офісу або приміщень банку. Ви можете вибрати ролети з різними класами стійкості до злому.
Роллетні системи виконують ряд важливих задач:
- Захист від взлому
- Захист від сонця
- Захист від негоди
- Економія енергії
- Захист від шуму
- Захист від сторонніх поглядів

Захисні ролети

Готівковий курс Приватбанку

Валюта Курс (купівля/продаж)
USD 26.70/27.05