детские игры аркады
игры для мальчиков
новые игры про Масяню

Компанія «Нові Технології» представляє на ринку України високоякісну продукцію з металопластику європейського рівня.
Компанія "Нові Технології" випускає якісні металопластикові вікна вже більше 15 років. Фірма співпрацює з перевіреними постачальниками, які забезпечують компанію якісними комплектуючими для створення вікон.
Ми виготовляємо вікна різних конфігурацій, типів та з використанням різноманітних профілів, великого асортименту фурнітури та видів скла.
Ми виготовляємо вікна з профілів:
- КВЕ (рецептура «GREENLINE»), виробництва Німеччина;
- OPEN TECK;
Параметри вікон нашого виробництва:
- Енергозберігаючі вікна
- Однокамерний або двокамерний склопакет
- Кольорові чи тоновані вікна
- Профілі KBE Оптима 70мм. чи КВЕ Класика 58мм., системи OPEN TECK, AFT
- Дизайнерські ручки Фурнітура AXOR ( Україна)
- Енергозберігаючі вікна

Компанія "Нові технології" пропонує своїм покупцям пластикові двері виготовлені з високоякісних профілів КВЕ (Німеччина) та Open Teck (Україна). Двері бувають вхідні та міжкімнатні.
Вхідні двері:
Вхідні пластикові двері володіють підвищеними вимогами до міцності. Ширина рами складає 68 мм (віконної 64 мм), а стулки - 118 мм (віконна 60 мм), що дозволяє встановити посилене армування товщиною 2 мм замкнутого контуру для надання максимальної жорсткості конструкції. Для забезпечення зламобезпеки вхідних дверей передбачена можливість установки антивзломной фурнітури (запірна планка замку в такій фурнітурі виконана у вигляді гака і надійно фіксує стулку). Дверна фурнітура може мати одну або три точки замикання. Три точки замикання забезпечують більш щільний притиск стулки до рами і покращують теплоізоляційні якості конструкції. Петля вхідних дверей в змозі витримати навантаження до 250 кг. Для порівняння, петлі застосовуються у вікнах витримують навантаження до 100 кг
Міжкімнатні двері:
Міжкімнатні двері замислюються виробниками як частина інтер'єру, яка грає певну роль в приміщенні, тому вони є функціональними та естетично привабливими. Двері з пластику, встановлені в міжкімнатних отворах, володіють міцністю, довговічністю, високим рівнем звукоізоляції та стійкості до вологи.Такі двері успішно протистоять деформації і легко витримують багатократний цикл відкривання-закривання. Двері з ПВХ ідеальні для установки в будинку або котеджі, оскільки пристосовані для приміщень з перемінним рівнем вологи.

Найпоширеніша причина низької температури в приміщенні - це старі вікна з щилинами. Один з варіантів усунення таких причин - установка пластикових вікон на балконі. Балкон стає тепліше і, відповідно, стає тепліше в приміщенні, суміжному з балконом. Але не всі готові вкладати в балкон гроші, оскільки використовують його для зберігання речей, якими рідко користуються. Є ще один варіант утеплити приміщення, з якого є вихід на балкон - це установка балконного блоку. Ефект буде відчутний відразу.
Балконні блоки використовуються для перекриття проємів між приміщеннями та балконами чи лоджіями. Під поняттям балконного блоку розуміють двері з'єднані за допомогою спеціального профільного елементу з вікном.
Частіше всього двері для балконного блоку роблять однопільні з поворотно-відхильною фурнітурою. Вікно в свою чергу може бути "глухим", тобто не відкриватися, або мати декілька стулок чи фрамуг. В приміщенні з'являється набагато більше світла, оскільки металопластиковий профіль набагато вужче, ніж старий дерев'яний, з-за чого розміри скла більше. Пластикові балконні двері можуть відкриватися на провітрювання, що, безумовно, зручно. Крім того, пластикові двері можуть бути як повністю скляні, так і з сендвіч-панеллю(пластиком) внизу. Про різниці зовнішнього вигляду навіть говорити не варто, особливо, якщо був встановлений ламінований (під колір дерева або інтер'єру) балконний блок. Ламіновані (кольорові) балконні блоки виглядають особливо вишукано і легко вписуються в інтер'єр.

Ми пропонуємо Вам підвіконники від різних виробників, великим вибором кольорів та різних розмірів.
Підвіконники "РИФ" (Україна) Підвіконня компанії «РИФ» виготовляються за унікальною європейськими технологіями на оригінальному австрійському обладнанні, з використанням високоякісної сировини. Всі матеріали, використовувані для виробництва пластикових підвіконь, поставляються провідними європейськими виробниками. Система контролю, що впроваджена на виробництві, дозволяє ретельно відстежувати високу якість продукції.
Підвіконники "ДАНКЕ" (Україна) Підвіконня DANKE - сучасні якісні екологічно чисті підвіконня, виготовлені на ПВХ - основі, вкриті спеціальним глянсовим ламінатом виробництва Німеччини різних кольорів, що імітують популярні нині мармур і дорогі породи дерева. При цьому підвіконня Данке значно доступніше за рахунок їх невеликій вартості. В основі підвіконня унікальна внутрішня система ребер жорсткості, що робить підвіконня міцними, а форма капіносу - найбільш популярна серед мармурових підвіконь.
Підвіконники "Crystalit" (Німеччина) Підвіконня «Кристаліт» - це поєднання рівною глянцевою фактури і міцної поверхні підвіконня. Широкий вибір декорів: матові, глянцеві і з деревною фактурою - у всіх випадках ідеально рівне глянсове покриття підвіконня «Кристаліт» наповнить світлом і затишком Ваше вікно і кімнату, граючи відображеними сонячними променями. Особливі властивості підвіконня Термін експлуатації до 50 років. Висока стійкість до стирання. Термостійкість. Підвіконня "Кристаліт" витримує короткочасні температурні впливи до 75С. Абсолютна вологостійкість. Не вицвітає на сонці. Не містить формальдегіду. Висока міцність. Не містить свинцю.

Відливи виготовляються з смуги оцинкованої сталі, методом заводського гнуття до потрібної конфігурації. Для фарбування використовують фарбу на основі поліестера. Поліестр - це відносно недорогий полімер, що підходить для будь-яких кліматичних поясів. Поліестер стійкий до механічних і атмосферних впливів, кольоротривкий. Використання поліестеру для покриття оцинкованого листа є вигідним, коли будівля не перебуває у умовах особливо забрудненого навколишнього середовища, експлуатаційне навантаження не надто висока.
Козирки та нащільники Всі металопластикові конструкції в обов'язковому порядку комплектуються козирками та нащільниками. Це потрібно для правильного монтажу Ваших вікон і балконів. Козирки призначені для того, щоб відводити дощову воду. Нащільники використовуються при монтажі балконів і лоджій(захищають монтажну піну від руйнування ультрафіолетом). Козирки і нащільники виготовляються з оцинкованого металу, а так само з оцинкованого металу з поліестеровим покриттям. Колір покриття в основному білий. Для ламінованого профілю використовуються колір схожий на колір ламінації.

Металопластикові вікна
Металопластикові двері
Балконні блоки
Підвіконники
Відливи та козирьки

Готівковий курс Приватбанку

Валюта Курс (купівля/продаж)
USD 26.70/27.05