детские игры аркады
игры для мальчиков
новые игры про Масяню

Гаражні ворота "Алютех"
Секційні гаражні ворота володіють рядом не переваг у порівнянні з іншими видами воріт. Полотно секційних воріт складається з декількох секцій, рухливо з'єднаних між собою за допомогою сталевих петель. Рухаючись по напрямних, полотно воріт переходить з вертикального (закритого) положення в горизонтальне (відкрите), йдучи під стелю. Така траєкторія руху полотна воріт дозволяє зберегти розміри прорізу, економить простір перед воротами і всередині гаража.
Передові конструкторські розробки, використання сучасного високотехнологічного обладнання та постійний контроль якості на всіх стадіях виробництва дозволяють випускати ворота, що відповідають світовим стандартам. ТОВ «Алютех Воротні Системи» сертифікувало систему менеджменту якості в області проектування, розробки, виробництва захисних і огороджувальних конструкцій та комплектуючих до них на відповідність вимогам Міжнародного стандарту ISO 9001:2008 в системі TUV CERT, що підтверджується відповідними сертифікатами.Даний стандарт визнаний більш ніж у 120 країнах світу.

Промислові ворота - це секційні ворота, конструкція яких призначена для інтенсивного використання. Їх конструкція дозволяє здійснювати до 100 тисяч циклів «підйому-опускання». Численні варіанти конструкції промислових воріт (10 видів) дозволяють провести монтаж в приміщеннях з будь-якими особливостями прорізу: низькою перемичкою, високими стелями або похилим дахом і т.д. Промислові ворота «Алютех» можуть встановлюватися в отвори шириною 7 м і висотою 6 м. Конструкція таких воріт додатково посилена, щоб забезпечити надійність і безпеку експлуатації.
Вага секційних воріт скомпенсований індивідуально підібраними торсійними пружинами , тому ворота можна відкривати і закривати вручну. Для підйому промислових воріт « Алютех» потрібно докласти зусилля не більше 260Н ( ≈ 26 кг) , незважаючи на те що вага полотна воріт може перевищувати 600 кг. Для більш комфортного і безпечного управління секційними воротами можна використовувати системи автоматики.
Ворота відповідають директивам Європейського союзу у галузі безпеки продукції , що підтверджено протоколами випробувань. Наявність протоколів дозволяє наносити на промислові ворота « Алютех» маркування СЕ . Використання енергоефективних панелей і ущільнення по всьому периметру воріт забезпечує комфортну температуру всередині виробничого приміщення.

Секційні ворота з панорамними панелями забезпечують оглядовість внутрішнього інтер'єру приміщень , природне освітлення і є ідеальним рішенням для автосалонів , станцій технічного обслуговування , пожежних частин , автомийок та інших промислових об'єктів. Панорамна панель виготовлена з екструдованих алюмінієвих профілів , в які встановлені акрилові світлопрозорі вставки. Крім світлопрозорих матеріалів у панорамні панелі можна встановлювати композитні сендвіч-панелі , які являють собою два листа алюмінію , заповнених полімерним матеріалом.
Секційні ворота можуть бути виготовлені повністю з панорамних панелей. Також у воротах панорамні панелі можна комбінувати з однією або декількома сендвіч - панелями. Для ідеального поєднання панорамного скління і сендвіч -панелей товщина рамки дорівнює товщині панелі ( 45 мм) , а форма оголовків розроблена таким чином , щоб забезпечити надійну стикування панелей між собою , зберігаючи одна з найважливіших вимог безпеки - захист від защемлення пальців.
Панорамні ворота можуть встановлюватися в отвори шириною 5 м і висотою 5335 м. Численні варіанти конструкції панорамних воріт ( 10 видів ) дозволяють провести монтаж в приміщеннях з будь-якими особливостями прорізу: низькою перемичкою , високими стелями або похилим дахом і т.д.
Панорамні ворота « Алютех» можна забарвити в 9 стандартних кольорів

Система алюмінієвих профілів і комплектуючих дозволяє виготовляти в'їзні відкатні, розсувні ворота і хвіртки. В'їзні ворота призначені для організації в'їздів на територію приватних і промислових об'єктів. Відкатні ворота являють собою самонесучий каркас, переміщення алюмінієвої рами воріт із заповненням здійснюється по роликовим опорам, встановленим на фундаменті поза зоною проїзду воріт ( за отвором ).
Нова система профілів і комплектуючих забезпечує можливість установки безліч варіантів заповнень полотна воріт і хвіртки , що дозволяє виготовляти висококонкурентні і високоякісні конструкції для різних цінових сегментів . Економічні варіанти конструкцій із заповненням профільованим листом , профілем роликової прокатки , оцинкованим листом і тд. ; Конструкції преміум - сегмента з різними варіантами алюмінієвого заповнення . При складанні рами воріт або хвіртки застосовуються тільки свердлильні й відрізні операції , виключена необхідність фрезерування профілю імпоста та зварювальних робіт. Кількість профілів і трудомістких складальних операцій мінімально . Для більш комфортного управління воротами та хвірткою передбачена можливість установки систем автоматики.
Переваги профілів і комплектуючих:
Приховане кріплення: Відсутність видимих елементів кріплення забезпечує естетичний зовнішній вигляд конструкцій. Приховане кріплення забезпечує більш високий ступінь захисту від несанкціонованого доступу. Безшумність роботи воріт досягається за рахунок використання опор з роликами з поліаміду.
Стійкість до корозії: Всі основні елементи конструкції виготовляються з пофарбованого полімером алюмінієвого профілю, що надійно захищає вироби від несприятливого впливу атмосфери, виключає корозію і збільшує термін експлуатації.
Ремонтопридатність і простий монтаж заповнення: Конструкція профілів передбачає можливість швидкої заміни пошкоджених елементів полотна воріт або хвіртки без попереднього розбирання рами при демонтажі заповнення . Заповнення встановлюється в паз профілю рами, фіксується самонарізаючими гвинтами або заклепками.
Широка кольорова гамма: Алюмінієві профілі мають глянцеву структуру поверхні і представлені в різних кольорах . Комбінації колірної гами профілів рами та заповнення воріт або хвіртки дозволяють виготовити і запропонувати покупцям дійсно оригінальні за колірним рішенням вироби .
Висока надійність: Оптимальна геометрія, високі характеристики профілів і комплектуючих забезпечують надійність і тривалу працездатність конструкцій. Мінімальний робочий ресурс відкатних воріт становить 25 000 циклів відкривання і закривання, що орієнтовно відповідає 15 рокам експлуатації воріт (по чотири відкривання і закривання воріт щодня протягом усього періоду).

Автоматика для воріт забезпечує зручність, надійність и гарантує безпеку управління воротними механізмами, а також дозволяє контролювати доступ на будь-яку закрыту територію. Сучасна автоматика практично безшумна. Вона забезпечує швидке відкриття і закриття воріт, придатна для використання в різних кліматичних умовах с необхідною мірою інтенсивності. Тривалі терміни експлуатації, простота монтажу і обслуговування роблять автоматику для воріт незамінним атрибутом повсякденного комфорту.
В нашому асортименті представлені:
Автоматика для воріт: - розпашних воріт - відкатних воріт - секційних воріт
Автоматичні шлагбауми
Аксесуари · системи безпеки, · облаштування управління доступом, · радіоуправління, · інші пристрої (разблокування, акумуляторні батареї).

Гаражні
Промислові
Панорамні
В"їздні(відкатні, розпашні)
Автоматика

Готівковий курс Приватбанку

Валюта Курс (купівля/продаж)
USD 26.70/27.05