детские игры аркады
игры для мальчиков
новые игры про Масяню

Горизонтальні жалюзі є не лише красивим, але й практичним і доступним аксесуаром інтер’єру. Вони створюють відчуття комфорту в домі та офісі та дуже добре захищають від сонця. Окрім того, горизонтальні жалюзі не вимагають занадто складного догляду. Вони є вологостійкими і не втрачають своєї форми та вигляду на протязі довгого часу
Велика кольорова гамма дозволить Вам вдало підібрати колір жалюзі до будь якого інтер'єру.
Низька вартість - риса притаманна для даних жалюзі.
Просте керування:
шнур - для підняття/опускання,
тростина - для повороту ламелей.
Для щільного прилягання до вікна використовується нижня фіксація або струна.

Вертикальні тканинні жалюзі мають вертикальне розташування ламелей (смуг тканини). Управління дозволяє повертати ламелі в діапазоні 180 градусів, а також відкривати/закривати ламелі в сторони (за аналогією зі звичайними шторами).
Жалюзі з тканини з вертикальним розташуванням ламелей підходять як для офісу, так і для дому.
Великий вибір матеріалів застосовуваних при виготовленні тканинних жалюзі, серед яких є такі які зовсім не пропускають світло і напівпрозорі, здатні задовольнити всі запити клієнта які стосуються дизайну вертикальних жалюзі.
Багатофункціональний механізм керування дозволяє ефективно керувати світлом, створюючи неповторний ефект м'якого розсіяного світла. Всі тканини оброблені спеціальним складом, що придає їм необхідну жорсткість, антистатичні, пиловідштовхувальні властивості!
Таким чином Ви вирішуєте за допомогою одного виробу відразу декілька завдань: зручність, приватність, керування світлом, функціональні можливості та стиль.

Деревяні жалюзі виготовляють тільки із спеціальних порід дерева та бамбука і покривають шаром захисного лаку, що забезпечує їх довговічність і підвищує стійкість до вигорання на сонці. Ширина ламелей дерев'яних жалюзі може бути 25 і 50 мм
Жалюзі з дерева роблять сучасні інтер'єри більш теплими і затишними. Жива сила дерева - застава Вашого спокою і хорошого самопочуття. Такі жалюзі стануть чудовою прикрасою кабінету і вітальні, надавши їм особливий стиль.
Затишок натурального дерева утримує на собі погляд, заспокоює, розслабляє, підвищує емоційний стан.
Ламелі дерев'яних жалюзі бувають 25 і 50 мм.
Бамбукові штори - це єдине полотно, сплетене різними способами з бамбукової тростини, джутової соломки, льону і натуральних тканин. Вони додають вікну екзотичний вид тропіків і елегантність старовини, наповнюючи приміщення легким ароматом дерева і трав.
Бамбукові штори - вишуканий варіант декору вікна в будинку або офісі. Практичність і універсальність бамбукових штор зробили їх популярним видом віконного оздоблення у всьому світі. Натуральне дерево, джут, бамбук легко вписується в класичні, так і сучасні інтер'єри. Екзотичні бамбукові штори зарекомендували себе не тільки у любителів східного стилю, але і в поєднанні з легкими повітряними лляними полотнами, або з яскравим шовком, які прикрашають вітальні, спальні, кухні. Широко застосовуються для оформлення кафе і ресторанів в східному стилі.
Полотно штор виготовлено тільки з екологічно чистих матеріалів, воно являє собою полотно зшитих між собою бамбукових паличок. Трирічні рослини зрізують, проводять спеціальну обробку, і отриманий матеріал вручну плетуть на спеціальних верстатах, створюючи завіси. Вологостійкі і міцні, до того ж дуже легкі, завдяки цьому бамбукові штори практичні і довговічні, є популярним видом віконного дизайну у всьому світі.
Проста, але функціональна техніка управління підкреслює натуральність матеріалу. Управління шторами здійснюється за допомогою руху шнура (механізм розташовується зліва або праворуч від штори). Дана система бамбукових ролет підрозділяється на два типи збірки:- Рулонна - Римська

Жалюзі Венус (Venus) є видом сонцезахисних систем середнього і преміум сегменту. Кожен виріб кріпиться виключно на кожну окрему стулку, безпосередньо примикаючи до склопакету і розташовуються між штапиками. Можуть використовуватися ламелі шириною 25 і 16 мм - на ваш смак і побажання.
Переваги Венус Їх багато. Окреслимо лише основні з них
1. Жалюзі не порушують герметичність металопластикової рами
2. Вироби закріплюються на штапики склопакета. Тому у вас не буде небажаної вологи усередині профілю.
3. Жалюзі не виступають за межі віконної рами
4. Ваші нові жалюзі будуть знаходитися в одній площині з створкою. Практично ніякого виступу за межі рами (карниз може виступати на 5-7 мм, в залежності від глибини штапика)
5. Управління одним ланцюжком і більше нічого! Тепер немає необхідності по черзі смикати шнурок і тростинку - все це виконується лише одним ланцюжком.
Венус можна встановити на металопластикові вікна, дерев'яні євровікна, алюмінієві вікна
Практично скрізь, де ви скажете, можна встановити жалюзі системи Venus. Єдине обмеження - мінімальна глибина штапика повинна бути не менше 8-10 мм, інакше втрачається сенс установки.

Жалюзі STRING - різновид тканинних вертикальних жалюзі. Ламелі в них виконані в вигляді бахроми, це шнурочні жалюзі. Жалюзі Стрінг відрізняються від класичних тканинних жалюзі відсутністю обтяжувачів тканини і нижнього ланцюжка. . В одній жалюзі можна використати декілька кольорів ламелі.
Такі жалюзі будуть прекрасно виглядати не тільки на віконних проємах , але й створять особливий занавіс , за допомогою якого можна розділити приміщення на зони.

Тканинні ролети - цікавий елемент інтер'єру сучасних приміщень. Вони дозволяють, повністю ізолювати приміщення від сонячного світла, так і замінити звичайні штори.
Тканинні ролети представляють собою полотно тканини, яке намотується на вал, за допомогою спеціального управління, і можуть опускатися до необхідного рівня, а також фіксуватися в потрібному положенні, що дозволяє регулювати рівень проникнення сонячних променів в приміщення.
Тканинні ролети виконуються з єдиного тканинного полотна, яке за допомогою надійного управління згортається в акуратний рулон над віконним отвором. Різноманіття квітів і фактур тканини дозволяє їм бути чудовою прикрасою будь-якого інтер'єру житлових приміщень і офісів.
Різноманітність тканин дозволяє підібрати штори під будь-який інтер'єр. Вони можуть розсіювати світло, так і повністю прибирати його. Можна встановлювати на стіну, стелю, у віконний отвір. Завдяки спеціально розробленій системі кріплень монтаж проводиться впритул до скла, утворюючи з вікном єдине ціле.
Тканинні ролети можуть бути застосовані там, де традиційні жалюзі не відповідають стильовому рішенню інтер'єру. Вони компактні, практичні і чудово поєднуються зі шторами. Полотно рулонних штор виготовляється з тканин зі спеціальними антистатичними, пиловідштовхуючими і антибактеріальними просоченнями. Крім того, вони покриваються складом, що перешкоджає вигорянню і підвищує зносостійкість виробу.
За рулонними шторами дуже легко доглядати, тому що є спеціальна просочення тканин запобігає вигоряння і забруднення штор, можна просто віднести штори в хімчистку, а з плямою можна впоратися самим, за допомогою серветки.

Тканинні ролети закритого типу представляють собою звичайні тканинні ролети. Відмінність полягає в тому, що рулон тканини ховається під коробом, а по краях тканини кріпляться алюмінієві направляючі.
Системи бувають:
- з плоскими направляючими
- з П-подібними направляючими
Якщо використовується закрита система з плоскими направляючими, то тканина рухається між направляючими та склом, обмежуючись штапиком. При П-подібних направляючих тканина рухається всередині направляючих, які в свою чергу кріпляться на саму раму. Така система частіше всього використовується в тому випадку коли глибина штапика занадто мала для вільного руху тканини.

День-ніч - це різновид тканинних ролет з цікавою відмінністю. Круговий рух тканини в якій, та чердування смуг у виробі забезпечує можливість плавно регулювати ступінь освітленності в приміщенні.
Подвійні рулонні штори ДЕНЬ-НІЧ" виконані з матеріалу, який поєднує в собі горизонтальні прозорі і непрозорі смуги
Регулювання світлового потоку який проникає в приміщення здійснюється рухом одних смуг щодо інших. Для цього необхідно просто потягнути за ланцюжок управління внаслідок чого смуги поступово зсуваються до досягнення необхідно просвіту. Якщо кожна прозора смуга буде розташована навпроти прозорою смуги іншого полотна, то світло буде проникати в приміщення максимально. А при розміщенні непрозорою смуги навпаки прозорою в приміщення світло не буде проникати взагалі. Так само крім того що можна регулювати світло в приміщенні за допомогою зсуву смуг, тканинну ролету можна підняти, і тоді відкриється вікно повністю.

Горизонтальні жалюзі
Вертикальні жалюзі
Дерев"яні та бамбукові жалюзі та полотна
Жалюзі Venus 16 mm.
Жалюзі String
Тканинні ролети відкритого типу
Тканинні ролети закритого типу
Тканинні ролети "день - ніч"

Готівковий курс Приватбанку

Валюта Курс (купівля/продаж)
USD 26.80/27.10